Lifestyle/ Wydarzenia

Blog Forum Gdańsk 2014

(ten przepis nie został jeszcze oceniony)

Świat jest Internetem, blogerami ludzie.

Dwudniowa konferencja pokazuje, że społeczność, która się na niej znalazła to jedność pełna ciepła, wiedzy, chęci integracji oraz wymiany doświadczeń. Mit „złej” blogosfery kreowanej przez media upada w świetle takich zdarzeń. Dzięki Blog Forum Gdańsk pokazujemy, że jesteśmy jednością, niezależnie czy ktoś prowadzi malutkiego bloga, o którym słyszało niewiele osób czy wielki kanał video.

Udało mi się po raz drugi znaleźć w gronie internetowych twórców, którzy, za każdym razem, kiedy ich spotykam są pełni pasji. Przebywanie w towarzystwie takich osób daje do myślenia, inspiruje i pozwala naładować się pozytywnie do działania, a także krytycznie spojrzeć na to co robię (albo nie robię).

W ubiegłym roku byłam pod ogromnym wrażeniem wystąpienia Łukasza Garczewskiego, jakie dodało mi niesamowitego kopa. Tym razem zmotywowało mnie wystąpienie Moniki Kamińskiej, która na podstawie własnych doświadczeń opowiadała, jak mądrze zmienić tematykę bloga. Pokazała, że chcieć to móc. Pozytywnym aspektem , który zasługuje na uwagę był także fakt, że na imprezie znalazło się sporo vlogerów, którzy udowodnili, że materiał video jest potęgą i coraz więcej znaczy.

Poznałam dziesiątki nowych osób, usłyszałam setki opowieści, czułam się dobrze, na swoim miejscu. Lubię otaczać się ludźmi. Wydarzenie pokazuje moc, jaka tkwi w nas. Uświadamia, że nie ma rzeczy niemożliwych, to tylko nasz umysł nas ogranicza.

Dziękuję, że mogłam być z Wami! 🙂

 

 

Drugi dzień #BFGdansk trwa! 🙂 #fajnie #tyluznajomych

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Kasia Nowakowska (@kuchniabazylii) Wł.

 

 

 

  
    

Może ci się spodobać

0 komentarzy

Leave a Reply

Optionally add an image (JPEG only)

Top