Napoje

Orzeźwiające napoje – Ogórkowy Twist | Różany Chillout

(ten przepis nie został jeszcze oceniony)

Ach, jak dobrze, że mamy już wiosnę!

Wczorajszy ranek spędziłam dość przyjemnie, przygotowywałam przepisy na smaczne, bezalkoholowe koktajle na bazie herbatki Verdin Fix. Czy wiedzieliście, że składa się ona z mieszanki naturalnych ziół i nie zawiera żadnych zbędnych dodatków?
Kompozycja herbatki sprawia, że jej smak jest wyważony – żadne z ziół nie dominuje smaku, a jest harmonijną całością 🙂 Napój wspomaga nasz układ pokarmowy, wspiera trawienie.

Zbliża się lato, także w wersji orzeźwiających napojów, w upalny letni dzień, niejednemu z Was ugasi pragnienie. Ja na pewno do nich wrócę 🙂 Niżej możecie zerknąć na efekty współpracy.

 

Ogórkowy Twist

– 200 ml Verdin Fix

– kawałek świeżego ogórka

– połowa limonki

– 2 -3 łyżki syropu z kwiatu czarnego bzu

– mięta

– kostki lodu

Zaparzyłam i ostudziłam Verdin Fix. Pokroiłam ogórka, włożyłam do szklanki i zalałam syropem z czarnego bzu, ugniotłam, aby z ogórka wydobyć sok. Dodałam sok z limonki, zalałam zimną herbatą, ozdobiłam miętą oraz dodałam kostki lodu. Miętę warto porwać na małe kawałki i wrzucić do napoju, doda orzeźwienia.

ogórek_2
ogórek_1

 

Różany chillout

– 200 ml Verdin Fix

– świeży sok z pomarańczy (jednej)

– melisa

– kostki lodu

Zaparzyłam i ostudziłam Verdin Fix. Wycisnęłam sok z pomarańczy. Dodałam do niego syrop z róży. Zalałam herbatą i dodałam do środka rozerwane listki melisy i lód. Szklankę udekorowałam liśćmi melisy i kawałkiem pomarańczy.

pomarańcz_1
pomarańcz_2

 

To co, kto spróbuje? 🙂

  
    

Może ci się spodobać

0 komentarzy

Leave a Reply

Optionally add an image (JPEG only)

Top