Lifestyle/ Restauracje

Restauracja N31 | Warszawa – Miejsca ze Smakiem

(ten przepis nie został jeszcze oceniony)

Jeżeli nie słyszeliście o tym miejscu, koniecznie musicie nadrobić! Mnogość smaków, które serwowano na talerzu skradła moje podniebienie… To idealna opcja na romantyczną kolację, zdecydowanie.

Przeglądając kartę menu restauracji, nie mogłam zdecydować się jakie dania wybrać, tak więc postawiliśmy na menu degustacyjne, które było strzałem w dziesiątkę. Spróbowałam najlepszych kompozycji smakowych.

W restauracji N31 spróbujecie autorskiego menu Roberta Sowy (kucharz, restaurator i autorytet w dziedzinie sztuki kulinarnej, wieloletni szef kuchni hotelu Jan III Sobieski, były kucharz polskiej reprezentacji w piłce nożnej, twórca menu dla pasażerów Polskich Linii Lotniczych LOT). Podstawą menu restauracji są polskie dania w wydaniu międzynarodowym.

Każde z poniższych dań było serwowane z nalewkami Saska, które były dopasowane pod daną potrawę, aby tworzyć idealną kompozycję smaków.

Trudno mi jednoznacznie określić, które danie smakowało mi najbardziej. Będę szczera, jeżeli napiszę, że każde było wyjątkowe. Połączenie wielu struktur potęgowało doznania smakowe. Jeżeli zamówicie menu degustacyjne, znajdziecie w nim, aż 8 dań, które zjecie z niezwykłą przyjemnością.

Mam nadzieję, że poniższe zdjęcia zachęcą Was do odwiedzenia tego smacznego miejsca.

Tatar z polędwicy wołowej

Orientalny tuńczyk/sos kabayaki/chrzan wasabi/sałatka z rzepy

Foie gras/gruszki w miodzie mniszkowym/ciasto marchewkowe/konfitura pomarańczowa z anyżem

Aromatyczny krem z grzybów leśnych

Ośmiornica/sos rouille/kalmar/sałatka z fenkuła/emulsja ziołowa
  
    

Może ci się spodobać

0 komentarzy

Leave a Reply

Optionally add an image (JPEG only)

Top