Lifestyle/ Wydarzenia

Iłża. Zamek. Elektrownia wiatrowa. Fotospacer.

(ten przepis nie został jeszcze oceniony)

Iłża to moje rodzinne miasteczko, do którego wracam i wracać będę. Wydawało mi się, że znam je od podszewki, jednak przechadzając się po mieście cały dzień z aparatem, zaczęłam zauważać zupełnie nowe miejsca, detale. To niesamowite, jak w czasie kilkugodzinnego spaceru własne miasto może prezentować się całkiem inaczej, niżeli wcześniej. W każdym miejscu, które wydaje nam się dobrze znane, znajdziemy nowe, mocno inspirujące zakamarki.

Spójrzcie na moje migawki 🙂 Wreszcie użyłam aparatu do czegoś innego niż JEDZENIE 😀

fotospacer_ilza_zamek_rfotospacer_ilza_rynek_rfotospacer_ilza_zamek_2_rfotospacer_ilza_zamek_ruinyfotospacer_ilza_rynek_2_rfotospacer_ilza_uliczka_rfotospacer_ilza_przymurach_rfotospacer_ilza_mlyn_rfotospacer_ilza_wiatrak_wojtowska_rfotospacer_ilza_dom_2_rfotospacer_ilza_dom_rfotospacer_ilza_dzwonnica_rfotospacer_ilza_kosciol_rfotospacer_ilza_drogakrzyzowa_rfotospacer_ilza_pakoslaw_rfotospacer_ilza_wiatraki_ludzie_2_rfotospacer_ilza_smiglo_rfotospacer_ilza_wiatraki._3_rfotospacer_ilza_tablica_rfotospacer_ilza_wiatraki_r

  
    

Może ci się spodobać

2 komentarze

 • Reply
  Głodzik
  12/04/2019 at 11:39

  Kasia, gdzie polecasz wybrać się na obiad? Będę w Iłży w najbliższą sobotę.

  • Reply
   Kasia Nowakowska
   14/04/2019 at 22:20

   Przepraszam, że nie odpisałam, nie widziałam komentarza. Szczerze, u nas jest niewiele miejsc, w których warto zjeść… 😉 Ale mam nadzieję, że sie to zmieni.

  Leave a Reply

  Optionally add an image (JPEG only)

  Top