wtorek, 31 stycznia 2012

Warzywa z makaronem

Brak czasu? Mam dla Was i siebie coś szybkiego. Nie przypuszczałam, że makaron z warzywami na patelnię będzie tak dobry! :)


Składniki:
- warzywa na patelnię
- makaron świderki
- sos sojowy
- słodki sos chili
- czosnek
- słodka papryka
- sól, pieprz

Ilość składników według uznania.

Na niewielkiej, dobrze rozgrzanej ilości oleju podsmażamy czosnek, a następnie wrzucamy warzywa na patelnię. Czekamy aż się rozmrożą i będą rumiane. Mieszamy z makaronem. Doprawiamy.
Palce lizać! :)

10 komentarzy:

 1. Kocham to danie. W sam raz na rozgrzanie po powrocie do domu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. pycha, pycha, warzywa na patelnie z ryzem lub makaronem czesto robie sobie do pracy:) twoje warzywka wygladają cudownie!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Czasem im prościej tym lepiej ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. proste, szybkie ale jednak mega smaczne ;)
  PS. jakiej mieszanki warzyw na patelnie użyłaś??

  OdpowiedzUsuń
 5. pyszne i ekspresowe danie :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Najprościej i najpyszniej, rewelacja! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. KUCHNIA/INFO. (BIOLOGICZNA POMOC !!). *****

  CHLEB ANTYMIAŻDŻYCOWY-IRL, JEST W CHWILI OBECNEJ NAJBARDZIEJ WARTOŚCIOWYM PRODUKTEM ŻYWIENIOWYM DLA CZŁOWIEKA NA PLANECIE ZIEMIA:
  80% ENERGII (niskie węglowodany), antyotyłościowy (bardzo syci), antycukrzycowy (poziom cukru do 26% wzrostu). W całych swoich dziejach LUDZKOŚĆ (7 MLD), nie stworzyła dotąd tak wartościowego i biologicznie wzorcowego PRODUKTU ŻYWIENIOWEGO.

  CHLEB ANTYMIAŻDŻYCOWY-IRL, MOŻNA PAKOWAĆ PRÓŻNIOWO:
  Np. po 3 szt. jest on wówczas przydatny do spożycia przez PONAD 1 ROK. Energia biologiczna tj. 80% ENERGII (niskie węglowodany), na tzw. TRASY, wycieczki, dalekie wyjazdy czyli: LOGICZNA, ZDROWOTNA KONIECZNOŚĆ. Również AKCJE POMOCY HUMANITARNEJ !!

  OKRUSZKI !! DLA DZIECI, DLA SPORTOWCÓW, CHORYCH (SZPITAL), OSÓB STARSZYCH (DODAJEMY DO WSZELKICH POSIŁKÓW):
  Każdy CHLEB wg opracowań IRL KRAKÓW tj. upieczone MINI CHLEBKI, mielimy (mikser) uzyskując tzw. OKRUSZKI czyli produkt biologicznie wzorcowy w praktycznej do spożycia formie. Rozdrobniony chleb jest naturalnym źródłem ENERGII dla człowieka i powinien stanowić podstawowy składnik każdego posiłku/24h. Nasz organizm pozyskuje o 30% więcej energii, niż po spożyciu ugotowanego ryżu, co stanowi zwiększenie energetycznych możliwości życiowych dla wszystkich komórek organizmu, a w szczególności komórek nerwowych naszego mózgu. Układ immunologiczny otrzymuje dodatkową energię do walki z bakteriami, wirusami, także z komórkami nowotworowymi wzmacniając szanse obronne organizmu (dużo większa energia dla białych krwinek układu odpornościowego !!).

  PRZEPIS ten, jest zamieszczony na stronie internetowej; *****
  Skrót adresu strony w Internecie_______: INSTYTUTIRL
  ADRES_______: http://www.instytutirl.com.pl/index6.php

  5.TEMAT.
  ENGLISH VERSION: http://www.instytutirl.com.pl/index9.php

  Biologia, medycyna.

  OdpowiedzUsuń
 8. Polecam do tego dania wkroic papryczke czili :) warzywa i wszystko z patelni wymieszać z sosikiem ostrym i macie na ostro :)

  OdpowiedzUsuń